Engleski jezik – Prijave za školsku godinu 2021-2022

Svi kursevi su celogodišnji, počinju od sredine septembra i traju do sredine juna.
Awesome Image
  • Za decu od 5 do 11 godina:Časovi su dva puta nedeljno radnim danima u trajanju od 45 minuta. Pored ovih časova od oktobra do kraja aprila organizuju se i subotnje radionice, koje su besplatne i za njih se deca naknadno prijavljuju.
  • Za decu od 12 godina i stariju:Časovi su dva puta nedeljno radnim danima u trajanju od 60 minuta. Pored redovnih časova nudimo i Grammarame, besplatne časove pomoći u savladavanju školskog gradiva.
  • Za đake na pripremnim kursevima za ispite FCE, CAE i CPE, organizujemo besplatan probni ispit.Više o kursu pročitajte na: Kursevi za decu
Awesome Image

Prijave za školsku godinu 2021-2022

Ubrzo će vas pozvati glavni nastavnik škole za koju ste zainteresovani i ponuditi vam termin za sastanak s vama i detetom.

Uzrast *