Beogradski letnji kamp 2021

U saradnji sa sportskom školom Sporticus,
škola Robertson i ovog leta organizuje beogradski jezičko-sportski kamp za decu.

1. Kom uzrastu je namenjen beogradski kamp?
    Kamp je namenjen deci od predškolskog uzrasta do četvrtog razreda, to jest od 6 do 10 godina.

2. Kada se održava?
    I nedelja od 9. do 13. avgusta 2021.
    II nedelja od 16. do 20. avgusta 2021.
    Kamp traje od ponedeljka do petka. Aktivnosti  počinju od 9 ujutru i traju do 4 popodne. Nastavnici škole Sporticus dočekuju decu od 8.30 ujutru na Adi Ciganliji.

3. Gde se odvijaju aktivnosti kampa?
    Prvi deo na Adi Ciganlji. Taj deo se završava u 13 časova, kada deca zajedno sa nastavnicima odlaze u škole Robertson. Roditelji se unapred izjašnjavaju koja im škola ogovara: Đure Daničića 6. na Starom Gradu ili škola na Novom Beogradu, Arsenija Čarnojevića 128. Drugi deo dana  sa dramskim, umetničkim i naučnim aktivnostima na engleskom traje do 16 časova. Uz prethodni dogovor dete može biti zbrinuto do 17 časova, kada najkasnije roditelji dolaze po dete.

4. Ko obezbeđuje hranu za decu?
    Deca doručkuju kod kuće. Škola Sporticus preporučuje da svako dete ponese sa sobom vodu i dve voćke za prvi deo dana do 13 časova. Kada se decu prevezu u školu Robertson, prvo je ručak. Cena ručka je okvirno 350 dinara dnevno.

5. Da li je potrebno da deca donose svoju sportsku opremu (rolere, teniske rekete i slično)?
    Ne, svu sportsku opremu obezbeđuje škola Sportikus. Sve što je deci potrebno na jezičkim aktivnostima obezbeđuje škola Robertson.

6. Kolika je cena kampa?
    Cena jedne nedelje beogradskog kampa je 120 evra.

Prijava za beogradski letnji kamp 2021.